تبلیغات
Miracle معجزه معجزه Miracle - وقت شناسی

یا فارس الحجاز ادرکنی یا ابا صالح المهدی ادرکنی ادرکنی
نویسنده :سیا
تاریخ:سه شنبه 25 بهمن 1390-12:20 ق.ظ

وقت شناسی

وقت شناسی

در مراسم بازنشستگی و تودیع پدر پابلو ( کشیشی که سی سال در کلیسای شهر کوچکی خدمت میکرد ) از یکی از سیاستمداران شهر خواستند که در مراسم برای سخنرانی شرکت کند .

در روز موعود ، سیاستمدار مهمان تاخیر داشت و بنابر این پدر پابلو ، یا همان کشیش بازنشسته ، تصمیم گرفت کمی برای حاضران صحبت کند . او پشت میکروفون قرار گرفت و گفت : سی سال قبل وارد این شهر شدم . انگار همین دیروز بود . راستش را بخواهید ، اولین کسی که برای اعتراف وارد کلیسا شد ، مرا به وحشت انداخت . به دزدی هایش ، باج گیری ، رشوه خواری ، هوس رانی ، زنا با محارم و هر گناه دیگری که تصور کنید اعتراف کرد .

آن روز فکر کردم که جناب اسقف اعظم مرا به بدترین نقطه زمین فرستاده است ، ولی با گذشت زمان و آشنایی با بقیه اهل محل ، دریافتم که در اشتباه بوده ام و این شهر مردمی نیک دارد .

در این لحظه سیاستمدار وارد کلیسا شد . از او خواستند که پشت میکروفون قرار گیرد . در ابتدا از این که تاخیر داشت عذر خواهی کرد و سپس گفت که به یاد دارد زمانی که پدر پابلو وارد شهر شده بود ، او اولین کسی بوده است که برای اعتراف مراجعه کرده است .

پند این داستان

به یاد داشته باشید که همیشه وقت شناس باشید . وقت شناسی بهترین چیز در تمام قرارها و ملاقاتها و برنامه های زندگی تان است . همیشه چند دقیقه قبل از وقت ملاقات برای کارهایتان یا در جلسه هایتان حضور داشته باشید . این داستان ، خود نمونه بارزی از ارزش وقت شناسی در مجالس است ....

فراموش نکنید ، حتما نظر خود را بگوئید .