تبلیغات
Miracle معجزه معجزه Miracle - هدبند برای گوش دادن به موسیقی

یا فارس الحجاز ادرکنی یا ابا صالح المهدی ادرکنی ادرکنی
نویسنده :سیا
تاریخ:سه شنبه 27 دی 1390-11:54 ب.ظ

هدبند برای گوش دادن به موسیقی

هدبند برای گوش دادن به موسیقی

upsara

با وجود اینکه هدفون ها در انواع مختلف از نظر شکل و اندازه در بازار یافت می شوند ، اما استفاده از آنها زمانی که سر را بر روی بالش در رختخواب می گذاریم کار آسانی نیست و برای بعضی ها تقریبا غیر ممکن است !

اگر بخواهید به پهلو بخوابید و به موسیقی مورد علاقه خود از طریق هدفون گوش دهید ، آنها مانند میخ هایی در گوش فرو می روند و احتمالا ترجیح می دهید دیگر به موسیقی گوش ندهید .  

شرکت SleepPhones با ارائه یک محصول جدید شما را از شر هدفون های میخی خلاص کرده و محصول جدید این شرکت یک هد بند نخی سبک و قابل شستشو است. در جداره داخلی آن اسپیکر هایی بسیار ظریف و نازک جاسازی شده است.

یک کابل منعطف نازک نیز خروجی این هد بند است که به انواع دستگاه های پخش کننده متصل می شود . به همراه این محصول یک سی دی هم که شامل چند ملودی آرام بخش است ارائه می شود . در واقع این محصول یک ست زیبا و قابل استفاده برای علاقمندان موسیقی و  همه کسانی است که دوست دارند در حین استراحت و یا حتی ورزش به موسیقی گوش دهند .

قیمت این محصول 40 دلار است . با وجود آنکه کمی گران به نظر می رسد اما محصول متفاوت و جالبی است . هر چند در مورد کیفیت صدا نمی توانیم نظری بدهیم . تصورش را بکنید ، هد بندی را بپوشید و قصه ظهر جمعه را گوش کنید .

نقل از نارنجی

نوع مطلب : خبرهای جالب